תמונות
עמוד הבית | אודות | מפת הגעה | תקנון | שרות לקוחות | בלוג | צור קשר
טלפון להזמנות: 03-9027020
כמות מוצרים בעגלת קניות: 0
   קטלוג מוצרים

טפטים לקיר

 

טפטים לקיר

טפטים ייחודים לכל מטרה

להזמנת טפט לחץ לגלרייה

 
אודות » מאמרים
מידע על החברה  |  פרוייקטים לדוגמה  |  מאמרים

הדפסה על קנבס

(נקראת גם הדפסת ז'יקלה (Giclee printing הפכה בעשור האחרון לנפוצה והמועדפת לעיצוב הבית, המשרד ומקומות ציבוריים שונים. בנוסף לאלמנט העיצוב הדפסה על קנבס מאפשרת להנציח אירועים משפחתיים, ציור של הילדים, טיולים, מקומות שרוצים לזכור או תמונות מהאינטרנט שיש לנו בהם עניין ועוד אפשרויות רבות ומגוונות.

 ההדפסה על קנבס מתבצעת תוך כדי שימוש במדפסות משוכללות בשתי שיטות עיקריות נפוצות ה"פיגמנט " וה"סולבנט".

·         ה"פיגמנט" הינה טכנולוגיה בה משתמשים בדיו מיוחד המאפשר יצירת אין ספור גוונים ובכך הגעה לדיוק מיטבי ואיכות הדפסה גבוהה ביותר, כאשר נעשית הדפסה על קנבס בשיטה זו אנו ממליצים לצפות את ההדפסה בלכה מיוחדת לשמירה על יציבות הצבע ולעמידות לטווח ארוך, כך מתקבלת הדפסה איכותית ועמידה לאורך זמן – הדפסה על קנבס בשיטה זו נעשית בעבודות המיועדות להיתלות בבית או במקומות סגורים.

·         ה"סולבנט" הינה טכנולוגיה העושה שימוש בצבע על בסיס שמן, צבע זה מותאם לסביבה חיצונית והוא עמיד גם בתנאי מזג אוויר קשים כמו רטיבות וחשיפה לשמש – הדפסה על קנבס בשיטה זו נעשה בדרך כלל בתערוכות ולתצוגה במקומות פתוחים או לפרסום חוצות.

 חברת גלמיר מתמחה שנים רבות בהפצת תמונות בישראל, בעשור האחרון בעקבות השינויים ביכולות הטכנולוגיות המאפשרות הדפסה על קנבס באיכות גבוהה ובמענה על הביקוש, החלה החברה לייצר ולספק את הדרישה להדפסה על קנבס לקהל הלקוחות.

על מנת לענות על הצורך בהדפסה על קנבס הוטמע לאתר החברה כל תהליך בחירת התמונה מגלרית תמונות קנבס שבאתר או באמצעות העלאת קבצים מהמחשב האישי של הגולשים באופן ידידותי ונוח המאפשר  את קביעת מידות ההדפסה, החומר עליו מדפיסים (קבס או נייר), דרך כל השלבים עם אפשרות של הוספת מסגרת ועד להזמנה.


מסגרות מוכנות

בדרך כלל אנו מכירים מסגרות כמוצר שניתן לרכוש אצל הממסגר השכונתי או בחנויות לפיתוח תמונות (כאשר מדובר בתעודות או במסגרות לצילומים קטנים), כאשר אנו מעוניינם לקשט את הבית או מקום העבודה ביצירת אומנות או פוסטר אנו בדרך כלל נמסגר אותו על מנת לשמור עליו ולשדרג את המראה שלו.

בכדי למצוא את המסגרת המתאימה אנו נדרשים להגיע עם הציור או הצילום לגלריה למסגור תמונות בה נוכל לראות דוגמאות של פרופילים ודוגמאות פספרטו איתם נוכל לבדוק ולהתאים את המסגרת לתמונה תהליך הכרוך בצורך בדמיון בעיקר מאחר ונוכל בדרך כלל לראות רק פינה אחת של התמונה עם המסגרת והפספרטו, לא נוכל לראות את ההתאמה ביחס לצבע הקיר בבית שלנו ולכן לפעמים המוצר המוגמר שיתקבל ייראה שונה ממה שדמיננו.

כיום באמצעות טכנולוגיות מתקדמות ניתן ליצור סימולציה מדוייקת של הרכבת המסגרת והפספרטו לתמונה שלנו ולראות כיצד יראה השילוב שבחרנו כאשר ניתן בכל שלב לשנות מרכיב אחד או יותר בלחיצת כפתור לקבלת השילוב המתאים ביותר לטעמנו.

התהליך של בניית המסגרת ניתן לביצוע באתר בעת רכישת הדפס, פוסטר, ליטגרפיה או קנבס כאופציה בתהליך ההזמנה מיד לאחר בחירת היצירה שנבחרה. ראה: סימולציה של בניית מסגרת לתמונות

במידה שהנך מעוניין ברכישת מסגרת בלבד קיימת באתר קטגורית " מסגרות לתמונות ותעודות" בקטגוריה זו ניתן לרכוש מסגרות בלבד במידות סטנדרטיות המקובלות לפוסטרים והדפסים, כאן תוכלו לבנות כל שילוב של מסגרת, פספרטו וזיגוג, לראות אותם בסימולציה על רקע צבע הקיר עליו אתם מעוניינים לתלות את התמונה שלכם ולקבל אתה המסגרת שבניתם עד הבית. ראה: בנה את המסגרת שלך

במידה והנכם מעוניינים במסגרות לתעודות במידות המקובלות שהן בעיקר A4 ו A3 אנו מציעים מבחר גדול של מסגרות סטנדרטיות המגיעות עם גב קשיח וסיכות מתקפלות בגב המסגרת לפתיחה קלה ומהירה. ראה: מסגרת A4