תמונות טפט – אווירה קסומה בבית ובמשרד

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailfacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

תמונות טפט לבית ולמשרד הן טרנד גובר בשנים האחרונות לקישוט ואווירה ייחודית וחד פעמית. תמונות טאפט הן הדפסה ברזולוציה גבוהה של תמונה על גבי טאפט. לרוב הטאפט עשוי מבד לא ארוג אך ישנן גם תמונות טאפט המודפסות על גבי טאפט נייר.
ברמה הפרקטית, תמונות טאפט לבית עשויות מרצועות (לרוב ברוחב 45 ס"מ) אשר בדומה לטאפט מתחברות אחת לשניה ומרכיבות את התמונה השלמה. בשונה מטאפטים רגילים, אשר מאופיינים בחזרה של התבנית המודפסת, תמונות טאפט למשרד ולבית מכילות לרוב אלמנט גדול ללא חזרה.
תמונת טאפט מאפשרת ליצור אפקט מרשים במיוחד על הקיר אשר משדרג בצורה מדהימה את החלל עצמו. בנוסף תמונות טפט יוצרות לעיתים תחושה של תלת-מימד, מה שנותן הרגשה של גודל ועומק.
ישנן תמונות טאפט במגוון רחב מאוד של דוגמאות אשר משמשות למגוון מטרות. בין היתר קיימות תמונות טאפט לחדרי שינה, תמונות טאפט לחדרי ילדים, תמונות טאפט לחדרי מגורים, תמונות טפט של נוף, תמונות טפט למשרדים ועוד. תמונות טאפט מקנות תחושה של עומק, רוחב וממדים חדשים לבית בסגנונות שונים. ביניהם אפשר למצוא נופים מרתקים של ים וחופים , מפלים, נוף אורבני וכד'.
תמונות טאפט מגיעות במגוון גדלים, החל מרצועות צרות הנקראות פאנלים ועד תמונות לקירות שלמים. האפקט של תמונות טאפט הוא מרשים ביותר ויוצר רושם עז במתבונן.
רוצים להתעורר בבוקר בפריז ? לפקוח עיניים מול שדה ירוק ענק? לעבוד במשרד מול פרדס הדרים? תמונות טאפט לבית הן פתרון מעולה לכל מי שרוצה ליצור אווירה שונה וייחודית בחדרי הבית . תמונות טאפט למשרד ייצרו סביבת עבודה מפרה ומרעננת. האורחים במשרד לא יפסיקו להתפעל.
דוגמאות לנושאים של תמונות טאפט לבית :
• תמונות טאפט לבני נוער: רובוטים, מטוסים, נערת מועדון, חבורת נערות, וכד'
תמונות טאפט לחדרי ילדים ופעוטות : מכוניות, דמויות מערוצי הילדים בטלויזיה, בובות, בארביות וכד'
• תמונות טאפט לחדר השינה : פרחים, דמויות מהקולנוע, נוף
דוגמאות לנושאים של תמונות טאפט למשרד :
• מן הטבע: שדה פרחים, קיר שכולו פרח, חלוקי נחל, עצים, אגם, ים, וכד'
• אורבני: אתרים מפורסמים בעולם כגון מגדל אייפל, פסל החרות, העיר ניו-יורק,וכד'
אין ספק שהדבקת תמונות טאפט לבית מאפשרות לדיירים לבטא פנטזיות כמו למשל היכן היו רוצים לגור (ניו יורק ? אי בתאילנד ?)
והדבקת תמונות טאפט למשרד יוצרות מרחב עבודה מענג.

facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubefacebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubeby feather

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>