הדפסת פוסטרים על קנבס – אווירה קסומה בבית ובמשרד

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailfacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

הדפסת פוסטרים על קנבס – קישוט הבית והמשרד' אז והיום

המבוגרים שבינינו, שהיו ילדים או נערים בשנות השישים והשבעים של המאה ה-20 זוכרים כי לכל גיליון של שבועון שכיבד את עצמו היה מצורף פוסטר. שחקן או זמר אהוב כיכבו על הפוסטרים הצבעוניים והמבריקים להם ציפינו בכיליון עיניים משבוע לשבוע. את הפוסטרים תלינו על קירות החדר וכך התעוררנו, עשינו שיעורי בית, אהבנו, והלכנו לישון מול הפוסטר האהוב עלינו של כוכב הרוק התורן.
פוסטר היה אז יכול להיות תלוי על שלט חוצות, או להיות תלוי על שילוט הכוונה. פוסטר כלל בתוכו פרסומת של חנות כלשהי או הודעה על מבצע הנחות בחנות מסוימת. פוסטר היה תלוי בלוח השכונתי ועדכן על הצגה לילדים שצפויה להיות בקרוב.
אבל, זוהי נוסטלגיה. בעולם הדפוס הדיגיטלי של היום, בקליק פשוט על צג המחשב אנחנו יכולים להפוך כל תמונה הקיימת ברשת לפוסטר בגודל ובגוונים העדיפים עלינו. אנחנו יכולים להתאים את גודל הפוסטרים למידות הקירות בבית או במשרד. אתם מוזמנים לצלם תמונה משלכם, לבחור בתמונה קיימת, למצוא תמונה ברשת או לרכוש תמונה מצלם מקצועי. כל עוד התמונה היא כקובץ דיגיטלי, ניתן להדפיס אותו על פוסטר. איכות הפוסטרים מתאפשרת בזכות טכנולוגית הדפוס הדיגיטלי שמקנה לפוסטר אחידות, מגוון צבעים מיוחדים באיכות מצוינת, דפוס איכותי, דיוק ועוד תכונות רבות שמקנות לפוסטר מראה מרשים.
עיצוב של פוסטר צריך לכלול החלטה לגבי סוג החומר שעליו יודפס הפוסטר, העיצוב הגרפי שיהיה לאותו פוסטר, התוכן שיהיה לאותו פוסטר, גודל הפוסטר והגימור של הפוסטר (כגון: מסגור, למינציה, הדבקה על קאפה).
כל אלו ביחד יוצרים בסופו של דבר פוסטר איכותי ובולט בעל תוכן מושך ומעניין. מחירם הנוח של פוסטרים והנגישות להדפסתם הפכו את הפוסטר למוצר מאד רווח ומבוקש בכל הקשור לקישוט הבית והמשרד. פוסטר של בוב הבנאי לילד, פוסטר של אמנות מודרנית למשרד או לבית, פוסטר של בע"ח לילדה וכו'. השמיים הם הגבול. הדפסת פוסטרים מאפשרת לכם להפיק תמונה מקורית בגודל גדול. זו יכולה להיות תמונה עם משמעות אישית, או כרזה של סרט שאהבתם. העיקר הוא שאין תמונה כזו לכל אחד.
הדפסת פוסטרים על קנבס היא השיטה המובילה כיום לעיטור קירות הבית בתמונות בני המשפחה או בעיצובים אישיים שנבחרו במיוחד על ידיהם. כמו כן ניתן להדפיס את הפוסטר על ניר איכותי ולמסגר, לצפות בלמינציה או להדביק על קאפה, על מנת להבטיח אורך חיים לפוסטר על הקיר.

facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubefacebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubeby feather

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>