תמונות מעוצבות למשרד – היתרונות של הדפסה על קנבס

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailfacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

עיצוב המשרד באמצעות תמונות

המשרד הוא הבית השני שלנו. למעשה, את מרבית שעות היום אנו מעבירים במשרד. תמונות קנבס למשרד יכולות לשדרג אותו ולהקנות לו מראה מכובד, חמים ונעים. הדפסת תמונות על קנבס הופכת כל תמונה פשוטה, קטנה או גדולה, למיצגים נדירים כמו קולאז'ים יוצאי דופן, פסיפסים ועוד ועוד. התוצאה מאד מרשימה והמחיר שווה לכל נפש. הקנבס הוא חומר לא יקר וכיוון שאינו חלק, הדפסה של תמונות קנבס נראית לעיתים כציור שמן.
ברשת ישנו מאגר עצום של תמונות לעיצוב המשרד שניתן להדפיס על קנבס/נייר/קאפה ועוד. הנושאים יכולים להיות מגוונים, מאמנות מודרנית, מופשט, כרזות, טבע ועד לנוף אורבני (אפקט מדהים !)
מספר טיפים לתליית תמונות מעוצבות ותעודות במשרד :
• באם ישנה מזכירות/קבלה, מומלץ לתלות תמונת קנבס גדולה על הקיר המרכזי בהתאם לאופי המשרד. לדוגמא: אם המדובר במשרד עורכי דין, ניתן לקשט בתמונה מעוצבת של אמנות עכשווית, אם מדובר במשרד אדריכלים, מומלץ להתהדר בתמונת קנבס מוגדלת של אחד הפרויקטים, אם למשל, מדובר במרפאת ילדים, מומלץ לקשט בתמונות מעוצבות של בעלי חיים חמודים, תינוקות, והכל בצבעים עזים ושמחים.
• בחדרי העובדים, ראשית מומלץ לתלות תעודות ממוסגרות רלוונטיות וכן תמונות קנבס מודפסות או ליטוגרפיות בנושאים רלוונטיים או נייטרלים (כגון טבע דומם, ציורים של אמנים מפורסמים וכו'). כמובן שבמידה וניתן, יכול העובד לבחור את התמונות לעיצוב המשרד עפ"י העדפותיו וטעמו האישי. ניתן למקם על שולחן העבודה תמונה אישית של המשפחה, למשל, אבל לא יותר מאחת. אין להגזים במספר התמונות התלויות על הקירות על מנת למנוע הסחת דעת של העובד/ת וכן כי בכל זאת מדובר במשרד ועומס של תמונות מעוצבות על הקירות תשווה לו מראה "לא רציני".
• בחדר המנהל מומלץ לתלות כמובן תעודות ממוסגרות המעידות על השכלתו, תעודות הוקרה שקיבל במהלך עבודתו. על השולחן ניתן לשים תמונה אחת אישית של המשפחה, לדוגמא. בחדר המנהל כדאי לתלות על אחד הקירות תמונת קנבס גדולה ומרשימה בנושא נייטרלי: אמנות עכשווית/ציירים מפורסמים/תמונות מופשטות וכד'.
• קונספט נוסף לתמונות לעיצוב המשרד הוא לבחור תמונות עם מכנה משותף. לדוגמא : בכל החדרים, ללא יוצא מן הכלל, לתלות תמונות קנבס מודפסות של אמנות עכשווית. הקונספט האחיד יוצר תדמית רצינית למשרד, ללא קשר באיזה תחום הוא עוסק.

facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubefacebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubeby feather

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>