מסגרות מוכנות לתעודות – השקעה קטנה – תוצאה גדולה

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailfacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

תעודת גמר תואר ראשון, תואר שני, קורס שיווק, קורס במכון אדלר, תעודת הוקרה מהצבא … התעודות נערמות ולפעמים נעלמות ברחבי הבית. זה הזמן למסגר את התעודות שלכם שהצטברו. מסגרות מוכנות לתעודות ניתן למצוא בחנויות מקוונות ברשת. תוכלו להזמין מסגרות מוכנות לתעודות שלכם או לעצב בעצמכם את המסגרת לתעודה : לבחור מסגרת, פספרטו תואם במידה וצריך, והמסגרת בדרך אליכם!
• המסגרות לתעודות מגיעות עם גב קשיח, סיכות מתקפלות המאפשרות הכנסת התעודה באופן קל ומהיר. ניתן להזמין אותן בדרך כלל בזכוכית שקופה או זכוכית מט שמחירה יקר קצת יותר.
• גודל המסגרות הסטנדרטיות לתעודות הוא A4, שכן רוב התעודות מונפקות במידה הזו. כאמור, ניתן לעצב מסגרות באופן קל ופשוט בגדלים נוספים, אם התעודה אינה מתאימה למסגרת בגודל A4.
• באם קיבלתם תעודת גמר/תעודת הוקרה בקובץ ממוחשב, תוכלו לשלוח אותו בצירוף בקשתכם עבור מסגרת לתעודה, ובלבד שהמסמך ברזולוציה גבוהה.
• ככלל, ההמלצה היא להזמין מסגרות מוכנות לתעודות בגוונים נייטרלים כגון : גוונים של עץ – אורן, אגוז, בוק, או בגוונים מתכתיים כגון אלומיניום, כסף או מוזהב. כמובן שאם חשקה נפשכם דווקא בתעודה ממוסגרת בצבע תורכיז – הדבר אפשרי.
• כשהתעודות ממוסגרות הן יוצרות רושם רב. תוכלו לתלות אותן במשרד/בחדר העבודה, או לאפסן אותן ולהציג אותן כשיש צורך. תעודות ממוסגרות לא רק מרשימות ואסתטיות, הן נשמרות לאורך שנים ויוכלו לעבור גם לדורות הבאים.
• במידה ואתם תולים מספר תעודות ממוסגרות על אותו הקיר/באותו החדר במשרד, למשל, אפשר לשלב מגוון של מסגרות, לתלות אותן בגבהים שונים, ליצור מעין "קולאז'" של תעודות ממוסגרות ולקבל קיר מרשים הן בתכנים והן ברמה האסתטית.
• למוסדות המחלקים תעודות גמר – התלמידים המסיימים ישמחו לקבל את התעודה ממוסגרת כבר. בנוסף, תקבלו מחיר מיוחד עבור התעודות הממוסגרות בהזמנה של כמות גדולה.
• מסגרות מוכנות בגודל A4, במחיר שווה לכל נפש ובמבחר של גוונים יכולות לשמש גם לתמונות משפחתיות שהדפסתם, לתמונות ישנות יקרות ללבכם שאתם רוצים לתלות או לשמור עליהן לשנים רבות. מסגרות לתעודות יתאימו במיוחד לתמונות "היסטוריות", הן מבחינת הגודל – 297/210 והן מבחינת הגוונים הנייטרלים של עץ או מתכת.

facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubefacebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubeby feather

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>