הדפסת תמונות – הדרך הכי פשוטה לטיפוח המשרד והבית

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailfacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

תמונות טפטים טיפוח משרד

הדפסת תמונות וטפטים הפכה לאמצעי מאד פופולארי לקישוט הבית והמשרד. ברשת קיימות חנויות מקוונות אינטראקטיביות המאפשרות לבחור מתוך מאגרים עצומים של תמונות בנושאים ובתחומים שונים. ההדפסה יכולה להתבצע על מצעים מגוונים כגון: קנבס, קאפה, נייר צילום ועוד. מה מייחד כל הדפסה?
• הדפסת תמונות על בד קנבס מקנה לכל תמונה מראה אותנטי ומרשים. ציוד מתקדם וחדשני שקיים היום בשוק מבטיח איכות הדפסה ברמה הגבוהה ביותר, תוך דיוק ושמירה על הפרטים הקטנים. תמונות קנבס מחזיקות מעמד לאורך שנים כיוון שהדיו ובד הקנבס עומדים בתקנים בינלאומיים מחמירים ביותר ועמידים לאי דהיית צבעים לכל החיים. מתיחת הבד נעשית בעבודת יד מדוייקת – הבד נמתח על פרופיל מעץ אורן מוקצע בעובי 3.5 ס"מ למראה יוקרתי ומרשים. את התמונות ניתן להזמין בכמה סגנונות: פאות לבנות, פאות בגוון נבחר ופאות הממשיכות את ההדפס שבתמונה. תמונות קנבס למשרד או לבית מקנות חום והדר לחלל.
• הדפסת תמונות על נייר צילום בטכנלוגיית הדפסה דיגיטלית מקנה לתמונה מראה יוקרתי ומיוחד. בזכות ציוד מתקדם וחדשני, ניתן להדפיס בפורמט רחב, המבטיח איכות הדפסה ברמה הגבוהה ביותר, תוך דיוק ושמירה על הפרטים הקטנים. הדפסת תמונות על ניר מחייבת מסגרת תואמת אשר מקנה עומק ונותנת ערך מוסף. בחנויות המקוונות להדפסת תמונות ניתן להתאים מסגרות במגוון רחב של חומרים וגוונים : מסגרות עץ, מתכת, מסגרות צבעוניות. כמו כן, אם רוצים או יש צורך, ניתן להוסיף לתמונות פספרטו ברוחבים ובגוונים משתנים.

מדוע מומלצות תמונות קנבס למשרד ?

כאמור, תמונות קנבס מחזיקות מעמד לאורך שנים. שלא כמו בבית, רמת התחזוקה במשרד לא תמיד גבוהה. תמונות מודפסות על ניר וממוסגרות עלולות להישבר, להתפרק עם הזמן או אפילו לדהות אם קרני השמט קופחות עליהן. תמונות קנבס קלות לניקוי, אינן שבירות, הצבעים שלהן לא דוהים בקלות בזכות איכות ההדפסה. תמונות קנבס למשרד הן בד"כ של אמנות קלאסית או עכשווית, טבע ותמונות מופשטות. היתרון שבהדפסת תמונות על קנבס לעומת רכישת תמונות מוכנות הוא שברכישת תמונה מודפסת ברשת, ניתן להזמין את אותה התמונה בגדלים שונים וכך להתאים את התמונה הנבחרת לקיר הספציפי עליו בכוונתכם לתלות אותה.

facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubefacebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubeby feather

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>