מסגרות מוכנות לתמונות – קלי קלות בגלמיר

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailfacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

reaady-made-A4-frames-7מסגרות מוכנות לתמונות / מסגרות A4

תמונות על הקירות צובעות לנו את הבית ואת סביבת העבודה, מחממות ומקנות את האווירה המתאימה. אם בעבר הייתם צריכים לחפש מקום למסגור תמונות באיזור מגוריכם, להגיע למקום עם תמונה מוכנה ולאסוף את התמונה לאחר המסגור, היום ניתן לבחור מסגרות מוכנות לתמונות עפ"י גודל התמונה וטעמכם האישי בלי לצאת מהבית! הכל זמין ופשוט לתכנון והזמנה באתרי פוסטרים ותמונות ומסגרות. מגוון המסגרות הוא רחב מאד: מגוון צבעים וגוונים, מבחר של מסגרות עץ טבעי, מוזהבות, מוכספות, אלומיניום, ועוד.

איך ענין המסגרות מוכנות לתמונות עובד?

  • ישנן כמה אפשרויות לבחור מסגרות מוכנות לתמונות:
    לבחור תמונה מתוך מבחר עצום שקיים באתר: טבע דומם, בעלי חיים, תמונות קלאסיות או מודרניות של ציירים מפורסמים ועוד, להתאים עבורה מסגרת מוכנה בגודל המתאים, במידה ורוצים – משלבים פספרטו. רוחב הפספרטו והגוון שלו גם הוא נקבע על ידכם בהתאם לצבע המסגרת המוכנה והתמונה אותה ממסגרים. נותר רק להזמין מסגרת מוכנה!
  • לבחור תמונה של המשפחה/טבע … כיד הדמיון הטובה עליכם ובתנאי שהרזולוציה שלה טובה, להתאים לה מסגרת בגודל רצוי, פספרטו ופשוט להזמין!
  • • אם ברשותכם תמונה פוסטר מודפס אהוב ויקר לליבכם, תוכלו להזמין מסגרת מוכנה לבחירתכם. חשוב להתאים את גודל התמונה/פוסטר למסגרת תואמת. לדוגמא, אם התמונה שברשותכם בגודל של 40X40, אתם זקוקים למסגרת מוכנה במידות של 50X50 לפחות, עם פספרטו מסביב לבחירתכם. המסגרת מגיעה עם גב קשיח וסיכות מתקפלות מוכנה לתלייה. כל שעליכם לעשות : לפתוח את גב התמונה באמצעות קיפול הסיכות המתקפלות, אם רכשתם מסגרת עם פספרטו עליכם להצמיד את ההדפס לגב הפספרטו בנייר דבק חזק במיקום הנכון, למקם בתוך המסגרת, לסגור את גב התמונה באמצעות יישור הסיכות המתקפלות, לתלות!

תמונה עם מסגרת

  • תמונה עם מסגרת יכולה להיות מתנה נהדרת ליקיריכם. תוכלו, למשל, להצטלם כל המשפחה: ילדים, נכדים, ואם יש … נינים ולשמח את סבא או סבתא עם תמונה משפחתית מורחבת. תוכל להפתיע את אישתך הטריה עם התמונה המוצלחת מהחתונה. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח קובץ לגלמיר פוסטרים, לבחור מסגרת מוכנה והתמונה בדרך אליכם.
facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubefacebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubeby feather

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>