פוסטרים מלחמת הכוכבים

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailfacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

פוסטרים מלחמת הכוכבים

המותג הידוע מלחמת הכוכבים חגג לפני כמה זמן את שנת ה-30 להפקת הסדרה. מלחמת הכוכבים הוא אחד המותגים הידועים ביותר בעולם וכל אחד מוצא את עצמו בצורה כל שהיא בסרט. מרתונים רבים או אפילו צפיות קבוצתיות של הסרטים הביאו רבים מן המעריצים לרמה שהם פשוט מדקלמים את סרטים, כתבתי נכון, מדקלמים את הסרט ורוכשים באופן קבוע מוצרי מלחמת הכוכבים וכמובן פוסרטים מלחמת הכוכבים ואפילו דמויות רבות כאשר כל אחד נותן את הדגש גם על אלמנט האספנות.

השקעה רבה הושקעו בסרט וגם רווחים רבים הסדרה הפיקה עבור בעלי הזכויות. אחד המוצרים הנבחרים הם הפוסרטים. פוסטרים של מלחמת הכוכבים. לכל אחד מאיתנו מתי שהוא היה פוסטר כזה או בחדר הפרטי או על הדלת או אפילו במשרד (לפחות אצלי).

אז כדי שתוכלו גם אתם להינות מפוסטר מיוחד של מלחמת הכוכבים לשנת השלושים של הסדרה, הנה קישור מיוחד שתלחצו עליו פוסטרים מלחמת הכוכבים לשנת השלושים לסדרת הסרטים המצליח.

פוסטרים של מלחמת הכוכבים ניתנים לרכישה באתר גלמיר פוסטרים כאשר באתר קיימים מספר רב של פוסטרים בנושאים שונים של הסרט. קולאז'ים ועיצובים שונים ומשונים. הפוסטר ניתן להדפסה על נייר קנבס או כולל מסגרת וגב קשיח ליצירת תמונה יפה ומעודנת ואפילו אומנותית ואיכותית יותר.

מספר רב של פעמים דובר על נושא הסרט מלחמת הכוכבים שהוא חיקוי של העולם במצב הקיים. בקלות אפשר לראות מציאות אמיתית בתוך הסרט, כמובן שצריך להתעלם מכל מיני חיות מוזרות או ספינות חלל אבל כפי שגם נאמר קודם, כל אחד מוצא את עצמו בתצורה כל שהיא בסרט.

לא לשכוח, קיימת יריבות רבה בין אוהדי מלחמת הכוכבים ואוהדי מסע בין כוכבים. לא הייתי מקנא במישוא שבטעות שוגה באיזכור השם של הסדרות.

דוגמאות לפוסטרים של מלחמת הכוכבים

פוסטרים מלחמת הכוכבים

פוסטרים מלחמת הכוכבים

פוסטרים מלחמת הכוכבים

פוסטרים מלחמת הכוכבים – כרזת קולנוע מלחמת הכוכבים

פוסטר מלחמת הכוכבים, פוסטר דארת ווידאר

פוסטר מלחמת הכוכבים, פוסטר דארת ווידאר

וכדי שתוכלו להינות עוד יותר אז הנה לינק מיוחד ליוטיוב עבור סרטון מיוחד של מלחמת הכוכבים שלושים שנה:

facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubefacebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubeby feather

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>