הדפסה על קנבס – יתרונות השיטה הפופולארית

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailfacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

מה זה בד קנבס?

קנבס הוא בד גס ממנו מייצרים מפרשים לסירות, חזק מאד ועמיד. הקנבס נהפך בשנים האחרונות לבד המוביל שבו משתמשים להדפסה ושכפול של תמונות ויצירת עותקים מושלמים של ציורים. הדפסת תמונות על קנבס יכולה לשמש דקורציה נפלאה בבית ומתנה נהדרת לחברים שיודעים להעריך עבודת אמנות.
הדפסת תמונה על קנבס משדרת לכל מי שמביט בה מקוריות ואיכות לצד יוקרה אמיתית. בעבר יכלו רק ציירים להשתמש בבד הזה, ואכן הוא היה בשימוש מאז המאה הארבע עשרה בקרב ציירים רבים. בשנות התשעים של המאה הקודמת פותחו שיטות הדפסה על קנבס המאפשרות הדפסה המעבירה למעשה את מה שנראה על הצג ואיננה מחייבת יצירת גלופה.

היתרונות של הדפסה דיגיטלית על קנבס:

• איכות ההדפסה: כיום יכול בית דפוס המשתמש בציוד איכותי לבצע הדפסת תמונות על קנבס באופן מוצלח ואיכותי, כאשר כמעט ואין הבדל בין התמונות הללו לתמונות המקוריות.
• יתרון ניכר מאד של שיטת ההדפסה על קנבס הוא בכך שאין צורך בהתאמת המסגרת לחדר. ידועה ההתלבטות באשר למסגור התמונה בהתאם לאופייה ובהתאם לשאר הריהוט המאפיין כל חדר.
• הדפסה על קנבס מייצרת תמונות המשתלבות בצורה מושלמת על קיר החדר ומקשטות אותו כאילו היו חלק ממנו. זאת, משום שהדפסה על קנבס מותחת את התמונה על מסגרת העץ ומכסה אותה כך שגם השוליים ממשיכים את התמונה.
• בשל התגברות השימוש בשיטת הדפסה על קנבס, הפך השימוש בשיטה לזול הרבה יותר מבעבר.
• השיטה מתאימה במיוחד לעידן התמונות הדיגיטליות משום שבלחיצת כפתור ניתן להעביר את התמונה המבוקשת להגדלה אצל בית דפוס העוסק בהדפסה על קנבס ולבקש הדפסה מיידית.
• הדפסת תמונת סטילס סרוקה, בהדפסה על קנבס תחזיק מעמד שנים ארוכות. האפשרות הזו נותנת מענה לכל מי שמעוניין להדפיס תמונה ישנה שברשותו ולהפוך אותה לתמונה מרשימה על הקיר. איכות ההדפסה על קנבס של תמונות סטילס סרוקות נעשית באיכות כה גבוה עד שעין אנושית כלל לא תבחין בהבדל.
• בדרך כלל הדפסה על קנבס היא תהליך מאד מהיר, לעיתים אפילו מהיום להיום.
הדפסה על בד קנבס מעניקה אפקט של תלת מימד לתמונה. לעיתים נדמה שהדמויות עומדות "לצאת" מהתמונה.
• תמונות הקנבס קלות לניקוי, אין צורך ביותר ממטלית לחה שתסיר מהן את האבק. הן אטומות לספיגה של כתמי שמן, כתמי טביעות אצבע או זיעה נעלמים ונספגים מאליהם.

facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubefacebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubeby feather

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>